PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

Od dłuższego czasu pisze dla was przesłania anielskie. Dlaczego? Każdy z nas miał na pewno chwilę, kiedy nie widział drogi wyjścia. Każdy z nas miał lub ma chwilę zwątpienia. Każdy z nas odczuwał ból po jakiejś stracie. każdy z nas kiedyś doświadczył zdrady i każdemu z nas zdarzyło się zranić kogoś innego. W końcu jesteśmy ludźmi. Jesteśmy omylni. Powstało wiele kart i książek, w których można znaleźć przesłanie anielskie. Jakoś tak się składa, że “przypadkiem” wyciągamy kartę, lub otwieramy na stronie, która jest odpowiedzią na nasze pytania. Jest drogowskazem, który pokazuje nam jak mamy działać. Zapędzeni, zaplątani w ważne sprawy potrzebujemy przesłań anielskich bardziej niż kiedykolwiek. Nauczyłam się, że każdego dnia dostajemy niesamowity dar…nowy dzień. Od nas zależy jak go wykorzystamy. Gdy będziemy przez niego iść, warto pamiętać, że słowo Anioł znaczy Posłaniec. Anioł jest więc pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem i człowiekiem a Bogiem. Często jego rolę przejmują przyjaciele lub nawet obca osoba, która jest przez “przypadek” we właściwym miejscu o właściwej porze i daje nam informacje oraz/ lub pomoc, którą potrzebujemy.

 

Nie wszystkie przesłania są miłe. Nie wszystkie rady są łatwe do zastosowania. Jednakże wszystkie sprowadzają się do jednego…”Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś Jego tworem. Jesteś równie ważny, jak drzewa, gwiazdy, zwierzęta. Masz prawo być tutaj. Jesteś niepowtarzalny. Dostałeś piękny dar – Życie. Korzystaj z niego. Nie przyszedłeś by pokutować i cierpieć. Przyszedłeś, by uczyć się, rozwijać i wzbogacać życie.” Inne przesłania, które dostajemy są drogowskazami, które pomagają przejść to życie jak najbardziej prawidłowo. Dostajemy je codziennie i nie mówię tu o internecie, czy wyciąganiu kart. Mówię o wschodzie słońca, burzy, czy słowach bliskich osób. Często ich nie rozumiemy.  Często ich nie słyszymy. Czasami pozwalamy, by zagłuszyły je cierpienie, nienawiść, ból. Jednakże kiedy zamkniesz oczy, wsłuchasz się w swoją ciszę…poczujesz “Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś nie mniej ważny niż drzewa, gwiazdy, słońce…czy osa. Masz prawo być tutaj. Przeżywaj…Żyj tak jak potrafisz najlepiej”.

Wszystkie przesłania są wariacjami na temat tej frazy. Dlaczego? Jeśli krytykuję obraz lub go niszczę, tak naprawdę krytykuję twórcę i nie szanuję jego pracy. Anioły przypominają, że jeśli kochasz Boga – kochaj jego dzieło…i tak zawsze zaczynamy zbawiać świat od siebie

Izabela Gruchalska

.pobrane

To Cię również zainteresuje: