Przesłanie anielskie – Czerwiec

Przesłanie anielskie wzięte z ” the 72 names cards”, które zawierają 72 imiona Boga.

 

 

Alef Kaf Alef

WYRAŻANIE MOCY DUSZY

Perspektywa

Kiedy nie jesteś świadomy mocy swojej duszy, fizyczne życie może wydawać się pogmatwane i nieuporządkowane. W tym momencie możesz czuć apatię i ociężałość, i może ci się wydawać, ze wszystko prowadzi do ostatecznego końca. Twoje związki możesz odczuwać jako przegraną sprawę i może dlatego, ze ty i twój małżonek/partner ograniczacie sobie wzajemnie duchową wolność.

 

Kierunek

Chaotyczna sytuacja jest w rzeczywistości rozpadem starego porządku rzeczy i przeorganizowaniem w kierunku czegoś większego i lepszego. Pamiętaj, ze twoja dusza jest nieograniczona i odnowi twoją energię, kreatywność i inercje  w odpowiednim momencie. Kiedy zrozumiesz, że twój związek z ukochaną osobą miał przyczynę duchową, stracisz pragnienie kontroli jego/jej życia.

 

Wynik

Po okresie poplątania i niepewności, ograniczeń i zahamowań, na nowo ruszysz i twoje życie popłynie bardziej swobodnie. Bądź cierpliwy, pozwól rzeczom płynąć w ich naturalnym rytmie, a Twoje szczęście wzrośnie.

Przesłanie anielskie 17. 05. 2017

Przesłanie wylosowane z “72 names card” – z Kart 72 imion (Boga)

He – Zayin – Yod

Pomoc Aniołów Stróżów

Perspektywa

Twoje Anioły Stróże otaczają cię i wspomagają na twojej ścieżce. Masz zamiar otrzymać zaskakującą propozycje, która będzie wielkim błogosławieństwem dla twojej kariery, spraw finansowych lub związków. Dobre wieści wkrótce nadejdą.

Kierunek

Zaufaj prowadzeniu aniołów, oni dostarczą ci wsparcia z góry, kiedykolwiek będziesz go potrzebował. Trudne sytuacje obrócą się, by być dobrymi możliwościami, by osiągnąć spełnienie.

Wynik

Wkrótce otrzymasz umotywowanie, które wykaże, ze twoje pragnienia zostaną spełnione. Energia dobroci i pojednania otoczy cię, a bliscy ludzie będą oferować ci pomoc i wsparcie. Zmagania i opóźnienia w otrzymaniu pieniędzy, które są twoją własnością rozwiążą się i magicznie obrócą się w owocną kooperacje. Jeśli pytałeś się o związki, twoje Wyższe-Ja będzie prowadzić cię, byś mówił właściwe słowa i ulepszy twoją komunikację międzyludzką.

Przesłanie z 15.05.2017

Przesłanie wzięte z z “The 72 Names Cards, For personal guidance and divination accoding to the secrets of the Kabbalah”

 

Uwolnienie się z kajdan ego.

Perspektywa

Czasami ego może uwięzić osobę i ograniczyć napływ obfitości w jego życie. W obecnej sytuacji musisz wznieść się ponad swoją dumę, by osiągnąć cel. Co próbujesz osiągnąć pochodzi z pozycji samolubstwa i rywalizacji oraz pragnienia zdeptania innych ludzi. Nierealistyczne są wymagania tego, co ci się “należy” mogą spowodować utratę kontroli nas sobą i rozpasane zachowanie,

Kierunek

 

Nawet jeśli wiesz lepiej i masz więcej talentów, powinieneś powstrzymać potrzebę udowadniania, że jesteś lepszy od innych. Sukces kosztem innych ludzi nie trwa długo. Myślenie, że możesz wygrać tylko jeśli rozbijesz swoich rywali, przychodzi z pozycji strachu i braków.

Wynik

 

Obfitość jest nieskończona i wystarczy jej dla każdego. Jeśli możesz kreować sytuacje, gdzie zarówno ty i twoi oponenci skorzystają sukces jest gwarantowany.

 

Przesłanie z dnia 10.05.2017

Przesłanie wzięte z 72 names cards (72 imion Boga)

He Chet Shin

Odchodzące poczucie winy

Perspektywa

Poczucie winy z powodu raniących działań w przeszłości może być paraliżujące, zatrzymujące nas w ruszeniu do przodu, zalęknieni, że możemy potknąć się znowu. Możesz czuć się winny z powodu pomyłek jakie zrobiłeś, zniszczeń jakie spowodowałeś lub być może nie zrobiłeś wystarczająco, by pomóc innym ludziom.

Kierunek

Porażki życiowe są rozumiane jako nauka dla nas, jak działać prawidłowo i są możliwościami rozwoju. Duchowa poprawa jest często robiona przez bolesne doświadczenia, ale ci którzy nie próbują, nie mogą się pomylić, ale również nie żyją w pełni. Wyrzuty sumienia i ubolewanie nad błędami, które zrobiliśmy, zapobiega powtórzenie tych pomyłek.

Wynik

Weź odpowiedzialność za to, co zrobiłeś i ucz się na porażkach. Ostatecznie dostaniesz możliwość zaczęcia od nowa na lepszej drodze, jako mądrzejsza i silniejsza osoba.

 

 

Przesłanie anielskie – 08.05.2017

Przesłanie anielskie z kart – the 72 Names Cards

 

POKONAJ WŁASNE LĘKI – ZMIEŃ CIEMNOŚĆ W ŚWIATŁO

 

Perspektywa – Zadanie przed tobą będzie wymagało wiele odwagi, ale wstyd, niska samoocena i niepokój mogą podstawić ci nogę. Wątpliwości do swojej zdolności do sukcesu wtrącą cię w ciemny tunel, gdzie nie możesz zobaczyć drogi wyjścia.

Kierunek – Lęki, zmartwienia, wątpliwości są niczym innym jak myślami. kiedy je usuniemy, więcej światła przejdzie i zaczniemy doświadczać życia w pełni. Możemy osiągnąć spełnienie, wolność i szczęście.

Wynik– Odważnie odrzuć fatalistyczne myśli,a wtedy twoje przeszkody zostaną pokonane. Nic nie może stanąć ci na drodze lub cię przerazić. Możesz stworzyć niebo na ziemi, miejsce, w którym pragnienia się urzeczywistniają. na drugim końcu ciemnego tunelu wątpliwości, znajdziesz kwitnący ogród. Zdecydowanie zasługujesz, by zdobyć rzeczy, których pragniesz.

 

tłum. Izabela Gruchalska

 

Przesłanie anielskie 1 listopada.

Przyznam się, że myślałam, że w takim dniu przyjdzie przesłanie dotyczące śmierci i zmarłych. Szacunku dla przodków i tradycji. Jednak nie. Zarówno w medytacji, jak i przy otwarciu książki “Przesłania aniołów, każdego dnia inne” Doreen Virtue przyszła wiadomość dotycząca życia i tego jak je traktujemy. Jedna i druga wiadomość nawołuje do równowagi i świadomego przeżywania. Zresztą zachęcam do lektury. Jak zwykle najpierw przesłania z książki…a potem to, które ja dostałam. images-1

 

ZNAJDŹ RÓWNOWAGĘ

Ważną część życiowego celu stanowią decyzje o sposobie spędzania wolnego czasu. Być może zastanawiasz się, jak znaleźć równowagę przy konieczności podejmowania tak licznych decyzji; czujesz presję, żeby poświęcić się pomaganiu innym, a jednak wewnętrzny głos każe ci zadbać o siebie. Masz do spełnienia obowiązki, ale co z zobowiązaniem wobec własnej duszy i drogi duchowej.

Te różne wymagania nie są sprzeczne chyba że je za takie uznasz. Znakomicie do siebie pasują i uzupełniają się, a jedno przechodzi w drugie, tak jak wschód słońca prowadzi do zachodu. Pierwszym krokiem do znalezienia równowagi jest zachowanie pozytywnej postawy, więc przywołaj nas anioły i wykorzystaj afirmacje, żeby wypełnić umysł uzdrawiającą miłością

Myśl na dzisiaj

Moje życie jest doskonale zrównoważone. mam mnóstwo czasu na wszystko, czego pragnę i ciesze się różnorodnością zajęć. Wszystkie moje obowiązki są spełnione i mogę oddawać się zabawie, odpoczynkowi i gimnastyce.

Przesłanie, które dostałam ja

Chwile, które mijają składają się na twoje życie. Pamiętaj, że to jak je spędzisz pokaże jak spędziłaś swoje życie. Ciesz się życiem i doświadczaj go, pamiętając, że śmierć jest jego częścią. Niech twe życie będzie pełne radości, nauki, doświadczenia i miłości do siebie i innych.

PRZESŁANIA ANIELSKIE

PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

Od dłuższego czasu pisze dla was przesłania anielskie. Dlaczego? Każdy z nas miał na pewno chwilę, kiedy nie widział drogi wyjścia. Każdy z nas miał lub ma chwilę zwątpienia. Każdy z nas odczuwał ból po jakiejś stracie. każdy z nas kiedyś doświadczył zdrady i każdemu z nas zdarzyło się zranić kogoś innego. W końcu jesteśmy ludźmi. Jesteśmy omylni. Powstało wiele kart i książek, w których można znaleźć przesłanie anielskie. Jakoś tak się składa, że “przypadkiem” wyciągamy kartę, lub otwieramy na stronie, która jest odpowiedzią na nasze pytania. Jest drogowskazem, który pokazuje nam jak mamy działać. Zapędzeni, zaplątani w ważne sprawy potrzebujemy przesłań anielskich bardziej niż kiedykolwiek. Nauczyłam się, że każdego dnia dostajemy niesamowity dar…nowy dzień. Od nas zależy jak go wykorzystamy. Gdy będziemy przez niego iść, warto pamiętać, że słowo Anioł znaczy Posłaniec. Anioł jest więc pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem i człowiekiem a Bogiem. Często jego rolę przejmują przyjaciele lub nawet obca osoba, która jest przez “przypadek” we właściwym miejscu o właściwej porze i daje nam informacje oraz/ lub pomoc, którą potrzebujemy.

 

Nie wszystkie przesłania są miłe. Nie wszystkie rady są łatwe do zastosowania. Jednakże wszystkie sprowadzają się do jednego…”Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś Jego tworem. Jesteś równie ważny, jak drzewa, gwiazdy, zwierzęta. Masz prawo być tutaj. Jesteś niepowtarzalny. Dostałeś piękny dar – Życie. Korzystaj z niego. Nie przyszedłeś by pokutować i cierpieć. Przyszedłeś, by uczyć się, rozwijać i wzbogacać życie.” Inne przesłania, które dostajemy są drogowskazami, które pomagają przejść to życie jak najbardziej prawidłowo. Dostajemy je codziennie i nie mówię tu o internecie, czy wyciąganiu kart. Mówię o wschodzie słońca, burzy, czy słowach bliskich osób. Często ich nie rozumiemy.  Często ich nie słyszymy. Czasami pozwalamy, by zagłuszyły je cierpienie, nienawiść, ból. Jednakże kiedy zamkniesz oczy, wsłuchasz się w swoją ciszę…poczujesz “Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś nie mniej ważny niż drzewa, gwiazdy, słońce…czy osa. Masz prawo być tutaj. Przeżywaj…Żyj tak jak potrafisz najlepiej”.

Wszystkie przesłania są wariacjami na temat tej frazy. Dlaczego? Jeśli krytykuję obraz lub go niszczę, tak naprawdę krytykuję twórcę i nie szanuję jego pracy. Anioły przypominają, że jeśli kochasz Boga – kochaj jego dzieło…i tak zawsze zaczynamy zbawiać świat od siebie

Izabela Gruchalska

.pobrane

Przesłanie 15.08 – Udziel sobie pozwolenia

Wzięte z “Przesłania Aniołów, każdego dnia inne” Doren Virtue i oczywiście pod jej słowami przesłanie, które dostałem dzisiaj w medytacji.

 

event_209026802

Udziel sobie pozwolenia

Będąc dzieckiem, oczekiwałeś, że dorośli udziela ci wskazówek i pozwolenia, żeby coś zrobić, bo widziałeś w nich autorytety. Ten nawyk przeniosłeś w życie dorosłe – wciąż część ciebie oczekuje na czyjeś pozwolenie.

Dzisiaj odzyskaj pełnię władzy nad swoim rozkładem dnia, swoimi zajęciami i swoim życiem. Teraz jesteś swoim własnym autorytetem i sam możesz zachęcać się do realizowania swych marzeń i słuchania głosu wewnętrznego.

Na co potrzebujesz zgody? Wiedz, ze masz moc potrzebną, by pójść za głosem swej wewnętrznej boskości, bez potrzeby szukania czyjejś aprobaty. Możesz podejmować decyzje życiowe, dzięki którym stajesz się zdrowszy szczęśliwszy i spokojniejszy.

My anioły, pomożemy ci w tym procesie, jeśli tylko o to poprosisz. Możemy wzmocnić w tobie odwagę i siłę, potrzebną do wprowadzenia zmian, jednak w ostatecznym rozrachunku ty decydujesz. Możesz to zrobić.

Myśl na dzisiaj

Udzielam sobie pozwolenia, by przejąć panowanie nad swoim życiem i wprowadzić zmiany, które napełnią moje serce radością.

Jestem swoim własnym autorytetem i mam prawo podążać za głosem swej wewnętrznej boskości

To od Doren Virtue…a do mnie przyszło przesłanie

NatureAngel

Uśmiechnij się i pozwól sobie być szczęśliwy.

Otwórz umysł i serce na bogactwo darów wokół siebie.

Jesteś ich godny.

Podążaj za swoim sercem w zgodzie z sumieniem

i niech twe życie będzie spełnionym marzeniem.

Przesłanie 05.07 – Komunikacja

Wyciągnęłam kartę z talii Dainy Cooper “Anioły Światła” i dostałam też dodatkowo przesłanie w medytacji o podobnym znaczeniu. Podam oby dwa.

515742836b3d0e6948b700d640344445

KOMUNIKACJA

Anioły przypominają Ci, ze uduchowienie oznacza szczerość i uczciwość. Jeśli mówisz prosto z serca, inni odbierają wibracje prawdy i ufają Ci.

Mów w sposób pozytywny. Skup się na tym, co w życiu dobre, a będziesz szczęśliwszy i zdrowszy.

Komunikacja to proces dwustronny: słuchaj z uwagą i odpowiadaj szczerze. Dzięki temu poprawią się Twoje relacje z ludźmi.

Bądź w stałym kontakcie ze Źródłem poprzez modlitwę, która jest prośbą, medytacją, a także słuchaniem prawdy.

Dbaj, by Twoje kanały komunikacji zawsze były otwarte. Bądź mostem wiodącym do serc i umysłów innych ludzi.

Poproś Twojego Anioła, aby wstąpił w Twoją aurę i komunikował się z Tobą na wyższym poziomie.

Afirmacja

Jestem szczery i uczciwy w komunikacji.

greek_gods38

A do mnie przepłynęły te słowa.

Zważaj dziecko na ton i słowa. Równie ważne jest to jak mówisz jak to, co mówisz.

Izabela Gruchalska

Przesłanie anielskie 13.06 – Zwalniam

pobrane (10) Zwalniam wszystkie negatywne doświadczenia i blokady psychiczne. Nie muszę walczyć, nie muszę żyć w strachu. Oddaję wszystko w ręce Boga i pozwalam temu odejść. Ufam życiu i pozwalam mu umieszczać wydarzenia przede mną, bez stawiania oporu. To prowadzi mnie do prawdy. – Mario Duguay

 

Oddaję wszystkie moje zmartwienia i bolączki w ręce Boga. Powierzam się opiece mego Anioła. Ufam Bogu i sobie i przyjmuję to, co niesie mi życie. Żyję prawdą i w prawdzie. – Izabela Gruchalska

Przesłanie

Żyj tak jak głosisz i zrzuć z siebie niepotrzebny balast win. Są błędy – ucz się na nich i napraw. Są krzywdy – zadośćuczyń i wybacz. Są szkody – odpracuj i napraw…ale się nie obwiniaj. Uwolnij się od wszelkich blokad przeszkadzających ci w cieszeniu się darami Boga.