Anioł na moich ramionach

Tyle się mówi i pisze o Aniołach. Występują one na kartach Pisma Świętego, w podaniach ludowych, bajkach dla dzieci,w filmach. Ale czy tak naprawdę Anioły są obecne tu na ziemi między nami ludźmi, tylko ich nie widzimy. I kim są te istoty : wysłannikami Niebios czy dobrą energią czyjejś duszy… Kimkolwiek są, to na pewno dziś odczułam bliskość tej istoty.
Szłam smutna ulicą wieczorem, pogrążona w myślach, że nie mam możliwości realizacji swoich marzeń. Gdy nagle poczułam czyjąś obecność przy sobie. Czułam jakąś istotę za moimi plecami, jej dotyk na moich ramionach. Dotyk, który nie był dotykiem ludzkim fizycznym, ale czułam go. I nie była to moja imaginacja. Podświadomość mówiła mi, że to Anioł. Był tuż za moimi plecami, nad moimi ramionami. Więc odchyliłam głowę w jego stronę i powiedziałam mu, że tak bardzo chciałabym zobaczyć świat, pojechać do Nowego Jorku, do Paryża… a tymczasem moje życie jest takie trudne, że nie uda mi się nigdy zrealizować moich marzeń. Nic mi nie odpowiedział, czułam tylko dziwnie dobre ciepło na moich ramionach. Szedł jeszcze ze mną przez jakiś czas, a potem wszystko zniknęło. Jeszcze nigdy dotąd nie czułam tak realnie czyjejś obecności innej niż ludzkiej. Nie widziałam, nie słyszałam, ale czułam całą sobą czyjąś obecność. To musiał być Anioł.
Minęło kilka godzin od tego niezwykłego przeżycia, a ja nie mogę przestać o tym myśleć. Mówi się, że Anioły są zwiastunami czegoś. W dzieciństwie mówiono mi, że każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża. Zresztą jako osoba głęboko wierząca, w codziennej modlitwie zwracam się o pomoc i do niego. I oto nagle poczułam czyjąś obecność przy mnie, tak bardzo bardzo prawdziwie. Więc prawdziwe muszą być wszystkie te opowieści ludzi o spotkaniach z istotami nieziemskimi,skoro i ja dziś tego doświadczyłam. Bo to nie była iluzja, to było realne ciepło na moich ramionach i wyczuwalna obecność kogoś. Wiem na pewno na tej ulicy wieczorem nie byłam sama, ktoś słuchał moje myśli, słuchał moich słów.

To Cię również zainteresuje:

Dodaj komentarz