Świece anielskie

Właściwie powinnam zatytułować ten post „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Przez bardzo długi okres czasu marudziłam, że nie mogę znaleźć porządnych świec do rytuałów, czy modlitw jak kto woli. Porządna świeca powinna spełniać dwa podstawowe warunki.

  1. Ma być z naturalnych składników – oleje roślinne lub wosk.
  2. Ma być cała w danym kolorze, a nie tylko lakierowana.

 

Przy aniołach ważny jest również kolor, by korespondował z danym aniołem. Miło by jeszcze było, by prawidłowo było na niej napisane imię danego anioła. I zaczęły się schody…bo jak imię prawidłowe- to świeca ze stearyny. Jak materiał z jakiego zrobiona i imię dobrze napisane, co świeca jest lakierowana, a nie cała w danym kolorze. Jak już wszystko jest takie jak potrzebuje, to cena przesyłki z zagranicy i świecy powala na kolana z prośbą o wygraną w totolotka.

Jednakże odkryłam, że można kupić doskonałe świece spełniające wszystkie warunki w Polsce. Profesjonalnie zrobione, ręcznie, z olei roślinnych, z dobranymi kolorami, na szklance jest symbol archanioła, jego imię po polsku i w języku Malachim (anielskim). Palą się długo, nie kopcą i działają. Polecam je z całego serca. Cena jak na tą jakość bardzo przystępna. Zapraszam do sklepu „Cedrowe Wzgórza” – https://www.cedrowewzgorza.pl/pl/c/Swiece-anielskie/18

500_500_productGfx_64465b2bf5300b749a457c5816fafab2

 

https://www.cedrowewzgorza.pl/pl/c/Swiece-anielskie/18

ps. Opis każdego z archaniołów znajdziecie na tym blogu.

Izabela Gruchalska

To Cię również zainteresuje:

1 Comment for “Świece anielskie”

Dodaj komentarz