SANDALFON – O CO PROSIĆ

Archanioł Sandalfon

 

Jego imię oznacza – Współbrat. Jest mało znanym archaniołem…a szkoda. Podobnie jak Metatron wcześniej był człowiekiem, a dokładnie prorokiem Eliaszem. Archanioł Sandalfon jest bliźniaczą energią Metatrona. Można powiedzieć, że idealnie się uzupełniają. Metatron jest energią męską, Sandalfon – żeńską. Metaron jest strażnikiem najbardziej duchowej Sefer, Sandalfon jest strażnikiem – Malkuth (Królestwa), najbardziej materialnej Sefer. Jest aniołem Ziemi i Chwały. Tak samo jak Michael walczy z Satanem. Jest władcą szóstego lub siódmego nieba – źródła nie potrafią się zdecydować. Jest również tym, który zbiera nasze modlitwy, wije z nich wieniec i zanosi do Boga…mniej poetycko – jest najbliżej nas, najbardziej z nami zsynchronizowany, najłatwiej się nam z nim skontaktować…(dostroić do jego energii). Uznaje się go za opiekuna ptaków. Warto wiedzieć również, ze według kabbalah jest aniołem odpowiedzialnym za formowanie się płodu w łonie matki i płec dziecka.

 

Dostrojenie się do Sandalfona

 

W sumie ma przypisane do siebie kilka kolorów. Są to kolory ziemi. W końcu się nią opiekuje. Kolor czarny – jak czarnoziem, płodna ziemia. Rdzawobrązowy – kolor mahoniu, szlachetnego drzewa. Oliwkowa zieleń – kolor obfitości, płodności i bogactwa. Kolor cytrynowej żółci – kolor energii, radości i lata. Pamiętanie, że jak chcę zbudować dom, mieć dobre plony – biorę czerń. Kwestie pracy, bogactwa i dobrego bytu załatwiamy z nim paląc brązową świeczkę. Gdy brak funduszy lub potrzebujemy się rozwijać – oliwkową zieleń, a dla pewności i radości oraz szczęścia w domu żółtą. Trochę ciężko zapamiętać. Następnie trzeba się zastanowić jaki kolor świeczki wybrać, by dziecko się zdrowo rozwijało i chorób genetycznych nie miała. A jaki, gdy prosimy o chłopca? A jaki jeśli o dziewczynkę. Do tego szukanie świeczki, która jest nie lakierowana a cała w danym kolorze bywało uciążliwe. Dlatego obecnie używam świeczki archanielskiej Sandalfona…i mam te dylematy z głowy.

Znalezione obrazy dla zapytania sandalfon świecaMożna wypalić ją od razu do końca. Zazwyczaj robię to, jeśli stawiam ją na pieczęci i proszę o sprawy bardzo ważne…na przykład zdobycie domu. Najczęściej jednak zapalam ją do modlitwy. Po modlitwie gaszę odcinając powietrze ze słowami „Teraz gaszę twój płomień fizyczny, ale twój ogień astralny płonąć będzie wiecznie”

O co proszę Sandalfona?

 

  • dom, mieszkanie
  • dostatek, dobrobyt
  • pracę, która przyniesie mi stabilizacje
  • płeć dziecka
  • by dziecko dobrze się formowało w łonie matki (zdrowe było)
  • dobre plony
  • wszystkie rzeczy związane z ziemią, stabilizacją i bezpieczeństwem materialnym
  • kupno i sprzedaż nieruchomości – również do niego.
  • Przy budowach i remontach też można go poprosić, by pokierował nas do właściwych osób

 

Izabela Gruchalska

 

ps. W świeczki i pieczęcie zaopatruje się w cedrowewzgorza.pl – https://www.cedrowewzgorza.pl/pl/c/Swiece-anielskie/18

 

 

 

To Cię również zainteresuje:

Dodaj komentarz