Jak się dowiedzieć: Czy czuwają nad Tobą Anioły lub inne istoty?

Wiele badań z pomocą częstotliwości, hipnozy, zdolności paranormalnych i medium, dowodzi, że anioły, kosmici i inne istoty stale otaczają pewne osoby.

Często są oni też po to, by pomagać całej reszcie w celu chronienia ich osi czasu, energii czy ogólnego przebiegu spraw. Wielu z nas na płaszczyźnie metafizycznej wierzy, że każda jednostka jest istotna w całości tworzenia; jest integralną częścią energii kosmicznej. W zasadzie istoty nas ochraniające to przyznają i pojawiają się, by nam pomagać.

Wychodzi na to, że niektórzy ludzie, niezależnie od pozycji społecznej, poziomu edukacji, zainteresowań, pochodzenia czy nawet poziomu świadomości, mają wokół siebie non stop jakichś pomocników. Jak na ironię – często są to ludzie, którzy bardzo cierpią w życiu lub osoby, które często zastanawiają się, dlaczego ich życie jest ciężkie i czują się w nim osamotnieni i inni od wszystkich.

 

 

Jeśli zauważasz w swoim życiu coś dziwnego i masz wrażenie, że ktoś lub coś jest z tobą przez cały czas, oto lista atrybutów człowieka, który z pewnością ma przy sobie chroniące istoty:

 1. Przeżyłeś jakiś wypadek, incydent lub chorobę, które teoretycznie powinny cię zabić i może nawet zabiły kogoś, kto był w tym z tobą. Chociaż prawdopodobnie przechodzisz przez wiele trudności, bolesnych sytuacji czy wyzwań, zawsze wychodzisz z tego tak dobrze, że nikt by się nie spodziewał.
 2. Ciągle czujesz się jakbyś był obserwowany lub miał towarzystwo, nawet jeśli często czujesz się samotny.
 3. Przyciągasz małe dzieci, psy i koty, choć one często wpatrują się w coś za tobą, gdy nic tam nie ma na pierwszy rzut oka.
 4. Często widzisz zarys postaci, cienie, plamy i kule światła czy nawet figury kątem oka.
 5. Miewasz wizje, sny czy podróże astralne, w których widzisz konstelacje gwiazd nieznane dla ziemskiego nieba.
 6. Masz głęboką wiedzę na temat energii kosmicznej, nawet jeśli nigdy nie czytałeś na te tematy i nie interesowałeś się nimi.
 7. Jesteś szalenie empatyczny, masz dużą intuicję, zdolności uzdrawiające.
 8. Kochasz swoją rodzinę, ale nigdy nie czułeś się do końca z nimi związany, nie nawiązałeś z nimi głębszych relacji lub masz wrażenie, że po prostu cię nie rozumieją.
 9. Twoja codzienność jest pełna znaków, połączeń, synchronizacji zdarzeń – szczególnie gdy sam o to poprosisz wszechświat.
 10. Pomimo faktu, że lubisz być trochę wyobcowany, może to dziwne, ale ludzie gromadzą się wokół ciebie w poszukiwaniu rady i wewnętrznej mądrości, która naturalnie z ciebie wypływa.
 11. Ty lub twoje dziecko macie cechy dzieci indygo lub kryształowych.
 12. Słyszysz buczenie w uszach, znane jako aktualizowanie DNA, przygotowujące cię na przyszłe czasy.
 13. Dziwne blizny i znamiona pojawiają się na twoim ciele.
 14. Szybko zdrowiejesz, szybciej niż inni.
 15. Czujesz, że ziemia nie jest twoim domem i że jesteś starą duszą.
 16. Odnalazłeś swoją drugą połówkę i wiele bratnich dusz, które masz wrażenie znać z poprzednich wcieleń.
 17. Świadomie lub podświadomie kojarzysz momenty z życia, w których twój anioł przyszedł do ciebie.
 18. Miewasz duże wzloty i upadki zarówno w doświadczeniach jak i w nastroju.
 19. Doświadczyłeś w swoim wieku więcej niż większość ludzi.
 20. Twoje próby, udręki wydają się być po to, byś faktycznie mógł pomóc innym, gdy doświadczają kłopotów i potrzebują wsparcia.
 21. Wyczuwasz energię wokół siebie i silne pragnienie pomagania innym oraz tworzenia rozwoju całej planety.

 

 

Jeżeli wiele z tych cech do ciebie pasuje to znaczy, że jesteś prawdopodobnie chroniony przez anioła lub nawet kilka istot przez cały czas. Być może nie pomogą oni tobie zbić fortuny, ale są tutaj po to, by ci pomagać. Utwierdzają cię w przekonaniu, że jesteś tu po to, by spełnić swoje zadanie.

Twój obecny byt na ziemi może nie być najbardziej komfortowym, ale twoja częstotliwość, przenikliwość, rola w rodzinie i społeczeństwie są kluczowe, by pomóc ludziom w rozwoju na nadchodzące lata. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, porozmawiaj ze swoimi przewodnikami, podziękuj im i zapytaj o znaki, które widzisz. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, bo w niczym nigdy nie jesteś sam.

Jeśli zaś okazuje się, że nie posiadasz tych cech ani ty, ani nikt z twojej rodziny – nie martw się. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i jesteśmy częścią boskiej energii. Wszyscy jesteśmy tak samo wartościowi i ważni patrząc z wyższej perspektywy. Dlatego ty też otrzymujesz pomoc, przewodnictwo i ochronę, której potrzebujesz do wypełnienia swojego przeznaczenia. Masz dostęp do energii, której pragniesz przez cały czas, a anioły przychodzą wtedy, gdy ich potrzebujesz najbardziej. Cuda będą się tobie przytrafiały w kluczowych momentach, a twoje doświadczenie życiowe zawsze jest bogate, wypełniające i głębokie.

 

Jak się dowiedzieć: Czy czuwają nad Tobą Anioły lub inne istoty?
Jak się dowiedzieć: Czy czuwają nad Tobą Anioły lub inne istoty?

To Cię również zainteresuje:

Dodaj komentarz