Przesłanie 19. 05 – Ulecz się z kompleksów

Przesłanie wzięte z „Przesłania aniołów każdego dnia inne” Doreen Virtue

image2

Ulecz się z kompleksów

Czasami brakuje ci poczucia własnej wartości i zastanawiasz się, czy jesteś dość miły. Martwisz się, że tak naprawdę nikogo nie obchodzisz i nikt cię nie lubi, przez co czujesz się osamotniony. W takich chwilach jesteśmy najbliżej ciebie, chroniąc cię przed zalewem bolesnych uczuć. Gdyby te energie mogły cię osaczyć, przyciągnęłyby przykre sytuacje, w których nie chciałbyś uczestniczyć.

Ponieważ ściśle z nami współpracujesz i prosiłeś nas o emocjonalną ochronę, czasami będziemy chronić cię nawet przed tobą samym. Rozczulanie się  nad sobą jest destrukcyjne, ale rozumiemy, że czasami ulega takim myślom i uczuciom każdy człowiek. Kompleksy przypominają poślizgnięcie się podczas wspinaczki w górach: w chwili, kiedy poczujesz, ze zaczynasz spadać, trzeba wezwać pomocy i chwycić się liny asekuracyjnej.

Jesteśmy przy tobie, żeby podtrzymywać cie, kiedy upadniesz. jednak twoja wolna wola sprawia, że jeśli chcesz cierpieć, mają o sobie złe zdanie, to nawet Bóg nie może się wtrącać. Jesteśmy przy tobie i wysyłamy ci pełne miłości promienie nadziei, ale jeśli nie przyjmiesz tych darów, ominą cię i znikną. Wzywaj nas w każdej chwili, kiedy tylko zdasz sobie sprawę ze swoich bolesnych myśli i uczuć.

948-Belly-040715

Myśl na dzisiaj

Współpracuję z aniołami, zastępując swoje dawne kompleksy nowymi nawykami napełniającymi mnie siłą, dzięki której mogę sobie uświadomić własną wartość jako istoty ludzkiej. Im bardziej miłuję siebie, tym bardziej mogę doceniać, kochać i pomagać innym.

To Cię również zainteresuje:

Dodaj komentarz