Przesłanie anielskie 1 listopada.

Przyznam się, że myślałam, że w takim dniu przyjdzie przesłanie dotyczące śmierci i zmarłych. Szacunku dla przodków i tradycji. Jednak nie. Zarówno w medytacji, jak i przy otwarciu książki „Przesłania aniołów, każdego dnia inne” Doreen Virtue przyszła wiadomość dotycząca życia i tego jak je traktujemy. Jedna i druga wiadomość nawołuje do równowagi i świadomego przeżywania. Zresztą zachęcam do lektury. Jak zwykle najpierw przesłania z książki…a potem to, które ja dostałam. images-1

 

ZNAJDŹ RÓWNOWAGĘ

Ważną część życiowego celu stanowią decyzje o sposobie spędzania wolnego czasu. Być może zastanawiasz się, jak znaleźć równowagę przy konieczności podejmowania tak licznych decyzji; czujesz presję, żeby poświęcić się pomaganiu innym, a jednak wewnętrzny głos każe ci zadbać o siebie. Masz do spełnienia obowiązki, ale co z zobowiązaniem wobec własnej duszy i drogi duchowej.

Te różne wymagania nie są sprzeczne chyba że je za takie uznasz. Znakomicie do siebie pasują i uzupełniają się, a jedno przechodzi w drugie, tak jak wschód słońca prowadzi do zachodu. Pierwszym krokiem do znalezienia równowagi jest zachowanie pozytywnej postawy, więc przywołaj nas anioły i wykorzystaj afirmacje, żeby wypełnić umysł uzdrawiającą miłością

Myśl na dzisiaj

Moje życie jest doskonale zrównoważone. mam mnóstwo czasu na wszystko, czego pragnę i ciesze się różnorodnością zajęć. Wszystkie moje obowiązki są spełnione i mogę oddawać się zabawie, odpoczynkowi i gimnastyce.

Przesłanie, które dostałam ja

Chwile, które mijają składają się na twoje życie. Pamiętaj, że to jak je spędzisz pokaże jak spędziłaś swoje życie. Ciesz się życiem i doświadczaj go, pamiętając, że śmierć jest jego częścią. Niech twe życie będzie pełne radości, nauki, doświadczenia i miłości do siebie i innych.

To Cię również zainteresuje: