PRZESŁANIA ANIELSKIE

 

Od dłuższego czasu pisze dla was przesłania anielskie. Dlaczego? Każdy z nas miał na pewno chwilę, kiedy nie widział drogi wyjścia. Każdy z nas miał lub ma chwilę zwątpienia. Każdy z nas odczuwał ból po jakiejś stracie. każdy z nas kiedyś doświadczył zdrady i każdemu z nas zdarzyło się zranić kogoś innego. W końcu jesteśmy ludźmi. Jesteśmy omylni. Powstało wiele kart i książek, w których można znaleźć przesłanie anielskie. Jakoś tak się składa, że „przypadkiem” wyciągamy kartę, lub otwieramy na stronie, która jest odpowiedzią na nasze pytania. Jest drogowskazem, który pokazuje nam jak mamy działać. Zapędzeni, zaplątani w ważne sprawy potrzebujemy przesłań anielskich bardziej niż kiedykolwiek. Nauczyłam się, że każdego dnia dostajemy niesamowity dar…nowy dzień. Od nas zależy jak go wykorzystamy. Gdy będziemy przez niego iść, warto pamiętać, że słowo Anioł znaczy Posłaniec. Anioł jest więc pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem i człowiekiem a Bogiem. Często jego rolę przejmują przyjaciele lub nawet obca osoba, która jest przez „przypadek” we właściwym miejscu o właściwej porze i daje nam informacje oraz/ lub pomoc, którą potrzebujemy.

 

Nie wszystkie przesłania są miłe. Nie wszystkie rady są łatwe do zastosowania. Jednakże wszystkie sprowadzają się do jednego…”Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś Jego tworem. Jesteś równie ważny, jak drzewa, gwiazdy, zwierzęta. Masz prawo być tutaj. Jesteś niepowtarzalny. Dostałeś piękny dar – Życie. Korzystaj z niego. Nie przyszedłeś by pokutować i cierpieć. Przyszedłeś, by uczyć się, rozwijać i wzbogacać życie.” Inne przesłania, które dostajemy są drogowskazami, które pomagają przejść to życie jak najbardziej prawidłowo. Dostajemy je codziennie i nie mówię tu o internecie, czy wyciąganiu kart. Mówię o wschodzie słońca, burzy, czy słowach bliskich osób. Często ich nie rozumiemy.  Często ich nie słyszymy. Czasami pozwalamy, by zagłuszyły je cierpienie, nienawiść, ból. Jednakże kiedy zamkniesz oczy, wsłuchasz się w swoją ciszę…poczujesz „Jesteś dzieckiem Boga. Jesteś nie mniej ważny niż drzewa, gwiazdy, słońce…czy osa. Masz prawo być tutaj. Przeżywaj…Żyj tak jak potrafisz najlepiej”.

Wszystkie przesłania są wariacjami na temat tej frazy. Dlaczego? Jeśli krytykuję obraz lub go niszczę, tak naprawdę krytykuję twórcę i nie szanuję jego pracy. Anioły przypominają, że jeśli kochasz Boga – kochaj jego dzieło…i tak zawsze zaczynamy zbawiać świat od siebie

Izabela Gruchalska

.pobrane

 

PRZESŁANIE ANIELSKIE – wersja podstawowa

 

Anioły

 

Karta anielska – Elohim Haniel

 

Oznacza, że Twoje życie wkroczy ogromna siła bezwarunkowej i leczniczej miłości, której nikt nie będzie w stanie powstrzymać. Zranienia, które nosisz w sobie głęboko, niespełnione miłości i sercowe zawody zostaną poddane terapii. Dzięki potężnej mocy Elohima Haniela masz możliwość pokochasz siebie na nowo. W Twoje życie wkroczą osoby zajmujące się rozwojem duchowym i terapiami naturalnymi. Warto skorzystać z uzdrawiającej siły masażu i akupresury. Elohim Haniel zachęca Cię do porzucenia masek, skorup i innych form samoobrony przed prawdziwym uczuciem. Miłość ma najwyższą moc sprawczą we Wszechświecie, dlatego z pełną świadomością zaproś ją do swojego życia, a na pewno się pojawi.

Rada – pal różowe świece, które wypełnią Twoją przestrzeń delikatną wibracją i skutecznie oczyszczą Twoją aurę z energetycznych blokad.

 

Karta anielska – Archanioł Rafael

 

Oznacza, że otrzymujesz dar uzdrowienia. Archanioł Rafael pragnie zaoferować Tobie możliwość uleczenia Twojej duszy i ciała. Tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz w tym procesie uczestniczyć. Nikomu na siłę nie można pomóc, ani pod przymusem go uzdrowić. Twój proces leczenia dotyczyć będzie nie tylko choroby fizycznej, ale przede wszystkim leczenia Twojego ducha. Wchodzą tutaj Twoje uzależnienia psychiczne i nałogi. Dzięki pracy z Archaniołem Rafaelem możesz dokonać cudu. Powinieneś odstawić męczące Ciebie towarzystwo, tak abyś mógł usłyszeć i zobaczyć więcej. Cisza będzie Twoim azylem.

Rada – pal wokół siebie zielone świece, aby Twoje pole bioenergetyczne miało siłę do zregenerowania jego braków i rozpoczęcia procesu uzdrawiania.

 

Karta anielska – Archanioł Uriel

 

Oznacza czas oczyszczania swojego życia siłą ognia prawdy. Archanioł Uriel otoczy Ciebie opieką w trudnych momentach, kiedy będziesz musiał skonfrontować się z rzeczywistością. W Twoim życiu nawarstwiło się mnóstwo niejasności. Nierozwiązane problemy z dzieciństwa, fałsz w partnerstwie, obłuda w miejscu pracy. Archanioł Uriel pomoże Tobie rozprawić się z tymi obciążeniami. Jeżeli wyjdziesz tym zmianom naprzeciw, będzie Tobie znacznie łatwiej. Wkrótce odzyskasz poczucie bezpieczeństwa.

 

Rada – często pal czerwone świece w intencji oczyszczenia źródła problemu.

 

Karta anielska – Archanioł Chamuel

 

Oznacza pracę nad miłością do siebie samego. Archanioł Chamuel pragnie zwrócić Twoją uwagę na to, że zaniedbujesz siebie i zapominasz o swoim sercu i jego potrzebach. Nie ma szczęścia bez zaakceptowania swojego ciała i pokochania swojego wnętrza. Twoim udziałem staną się sytuacje, w których będziesz mógł zobaczyć, że jesteś wartościowy nie tylko ze względu na to, co robisz, ale też przez to, że istniejesz. Archanioł Chamuel w delikatny i pełen ciepła sposób uświadomi Tobie, że prawdziwa miłość do innego człowieka może wyjść tylko z serca osoby, która kocha siebie. Bardzo możliwe, że Twoim partnerem będzie ktoś, kto cię tego nauczy.

Rada – pal różowe świece w intencji przywołania do swojego życia kochającego partnera i daru samoakceptacji.

 

Karta anielska – Ofanim Rasiel

 

Oznacza, ze Anioły chcą przekazać Tobie, że wokół ciebie panuje chaos i jazgot. Wiele mówisz i inni również wiele do Ciebie mówią, nie przywiązując wagi do tego, co niosą ze sobą ich słowa. Ofanim Rasiel chce zwrócić Twoją uwagę na jakość języka, którym się posługujesz oraz na to, że słowom należy się szacunek. Czasami warto powiedzieć o kilkanaście słów za mało, niż wypowiedzieć o jedno za dużo. Cisza jest teraz dla Ciebie nieoceniona. Jeżeli uda ci się wyjechać w jakiś mało uczęszczany i pełen spokoju zakątek, będzie to dla Ciebie wielką nauką wsłuchiwania się w podszepty serca i intuicji. Ofanim Rasiel ma dla Ciebie sytuacje, w których nauczysz się słuchać.

 

Rada – pal srebrne świece, aby oczyścić swoją mowę z przyzwyczajeń, które ją kaleczą.

 

Karta anielska – Serafin Kamael

 

Oznacza, że przed Tobą stoi potrzeba jasnego sprecyzowania swojego celu. Serafin Kamael jest przewodnikiem w podróży zarówno po zewnętrznym, jak i wewnętrznym świecie. Wkrótce będziesz wyruszał w podróż. Jest bez znaczenia, czy będzie to wyprawa do dalekiego kraju czy też do prawdy ukrytej w głębi Twojego serca. Ważne jest to, co z tej podróży przywieziesz. Użyj swojej siły woli, aby pokierować życiem we właściwą stronę. Nie pozwól, aby agresywne emocje i obsesyjne myśli odwodziły Ciebie od Twojej właściwej życiowej ścieżki i prowadziły na bezdroża. Serafin Kamael pragnie pomóc Tobie w duchowej podróży do Twego wnętrza.

 

Rada – pal pomarańczowe świece w intencji panowania nad swymi emocjami i poznawania ich prawdziwego źródła.

 

Karta anielska – Archanioł Zadkiel

 

Oznacza, że to czas definitywnego rozstania się z psychicznymi obciążeniami z przeszłości. Masz teraz szansę na dogłębną transformację swojej karmy. Archanioł Zadkiel wprowadzi Ciebie na ścieżkę duchowego wzrostu. Spotkasz wiele osób, z którymi w przeszłych żywotach łączyły cię skrajne emocje. Wykorzystaj te sytuacje, aby przebaczyć innym winy wobec siebie, jak również zrozumieć swoje błędy i ograniczenia. Fioletowy płomień, którym otoczy Ciebie Archanioł Zadkiel ma olbrzymią moc, z której możesz skorzystać nie tylko Ty, ale również Twoi bliscy. Zaczniesz zauważać, że w Twoim najbliższym otoczeniu wiele spraw się samoczynnie porządkuje i wyjaśnia.

 

Rada – pal fioletowe świece w celu transformowania przeszłości i jej błędów.

 

Karta anielska – Aloha Van Daath

 

Oznacza, że wkraczasz wraz z mocą anioła Aloha Van Daath. Jest to potężna siła transformująca podświadomość. Wszystko to, co dłużej Tobie już nie służy i stało się przeszkodą w Twoim duchowym rozwoju zostanie wypalone i zastąpione nową energią. Dane Tobie będzie przeżyć mistyczne doznanie, które sprawi, że zaczniesz postrzegać otaczający Ciebie świat znacznie szerzej niż dotychczas. Do tej pory starałeś się twardo stać na ziemi i uznawać to, co da się zmierzyć i zważyć, Aloha van Daath będzie mieć dla Ciebie niespodziankę, dzięki której nie będziesz już takim sceptykiem jak dotychczas. Twoja świadomość otworzy się na mistykę i niedotykalną stronę rzeczywistości.

 

Rada – pal świece o kolorze, który wybierze Twoja podświadomość, uświadamiaj sobie, że chociaż spalonej świecy już nie ma, to jej energia nadal istnieje.

 

Karta anielska – Ischim Sandalfon

 

Oznacza, że przed Tobą okres, w którym będziesz doświadczał tego, jak działa siła kreacji. To, co tworzymy w swoim umyśle, manifestuje się jako wydarzenia w naszym życiu. Nie będziesz już dłużej mógł udawać, że nie jesteś odpowiedzialny za to, co cię spotyka. Najwyższy czas stać się kowalem swojego losu i przejąć kontrolę nad tym, co dzieje się wokół Ciebie. Ischim Sabdalfon – strażniczka tajemnic Sił Tworzenia, będzie Ciebie nauczać, jak brać odpowiedzialność za własne życie i podnosić jego jakość. Możesz zanurzyć się w nurt życia bez lęku przed cierpieniem. Spotka Ciebie wiele magicznych doświadczeń, włącznie z przemianą Twego serca. Ktoś, kogo poznasz pomoże Tobie otworzyć się na prawdziwą miłość.

 

Rada – pal świece z pszczelego wosku. Ich zapach i wibracja pomogą Tobie odblokować czakrę trzeciego oka.

 

Karta anielska – Archanioł Jofiel

 

Archanioł Jofiel jest mistrzem syntezy i będzie zachęcał Ciebie do zharmonizowania i pogodzenia różnych aspektów Twojego życia. Nauka, jaka płynie oznacza, że na poziomie Wyższego Ja wszyscy jesteśmy Jednością. Archanioł Jofiel będzie stawiał cię w sytuacjach życiowych, w trakcie których doświadczysz, że jesteś prowadzony przez siłę wyższą w sposób niewytłumaczalny racjonalnie. Może będziesz musiał zmienić swoje miejsce pracy lub stanowisko, gdyż to, w którym jesteś zwyczajnie blokuje Twój dalszy rozwój. Archanioł Jofiel zachęca Ciebie do korzystania z zasobów swojej wewnętrznej mądrości. Jeżeli się na to otworzysz, staniesz się autorytetem i wsparciem dla innych. Otoczenie będzie chętnie korzystać z Twoich rad.

 

Rada – pal złote świece w intencji tego, aby mądrość, która jest w Tobie znalazła możliwość zamanifestowania się z pożytkiem dla Ciebie i innych.

 

Karta anielska – Archanioł Michał

 

Oznacza, że nadeszła pora, aby już dłużej nie unikać tego, co jest ciężarem w Twoim życiu, ale jasno stawić temu czoła. Archanioł Michał i jego szafirowo-niebieskie legiony światła wspomogą Ciebie teraz w walce z ciemnymi miejscami w Twoim sercu i życiu. W Twoim pobliżu mogą znajdować się osoby, które nie są wobec Ciebie szczere i życzliwe. Również Ty sam możesz być dla siebie ukrytym wrogiem. Archanioł Michał chroni Ciebie i wspomaga, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Jedyne, co może Tobie przeszkodzić, to Twój strach przed porażką. Pamiętaj, że światło rozprasza nawet największą ciemność i zaproś do swojego życia szafirowy płomień. Wtedy zobaczysz, co się wydarzy. Twoje problemy obnażą swoją prawdziwą naturę, a z nieżyczliwych osób spadną maski. Mając świadomość intencji innych ludzi poradzisz sobie z łatwością.

 

Rada – pal ciemnoniebieskie świece i przywołuj Archanioła Michała we wszystkich miejscach, w których nie czujesz się dobrze.

 

Karta anielska – Cherubin Gabriel

 

Oznacza, że stoisz u progu zmiany życiowej ścieżki. Cherubin Gabriel pragnie zachęcić Ciebie do poszukiwania Twojego zawodowego powołania. Ponieważ ostatnio mogłeś się czuć zagubiony jeżeli chodzi o to, co tak naprawdę chcesz w życiu robić i w jaki sposób zarabiać, to właśnie teraz będziesz mieć okazję, aby się dowiedzieć tego, jakie jest Twoje miejsce na ziemi. Cherubin Gabriel przekazuje Tobie wiele wspaniałych informacji, w tym również taką o powiększeniu się Twojej rodziny. Nie martw się o kwestie materialne. Jeżeli będziesz mieć jasno sprecyzowane cele i priorytety, reszta poukłada się sama.

 

Rada – pal białe świece w intencji ukazania się Twoich życiowych talentów i predyspozycji.

 

 

 

Materiał częściowo zaczerpnięty z dostępnych źródeł.

To Cię również zainteresuje: