METATRON – O CO PROSIĆ

METATRON

Wiele osób zastanawia się o co się zwracamy do tego Archanioła? Według Midraszy i Księgi Henocha był on najpierw prorokiem Henochem, który postępował w zgodzie z wolą Boga. Za to Bóg go nagrodził wynosząc go ponad wszystkie anioły. Ma klucze do wszelakich bram i zmazuje wszystkie winy. O co go prosić?

Warto się do niego zwrócić, gdy naprawdę zepsuliśmy swoje życie i chcemy zacząć od nowa. Nie wymaga się od nas pokutowania, nawet nie do końca chodzi o żal. Będzie wymagał od nas „tylko” uświadomienia sobie swoich błędów, szkód i krzywd jakie spowodowaliśmy. Na błędach się uczymy i je poprawiamy, szkody naprawiamy i odpracowujemy, za krzywdy zadośćuczynienia. I tyle. On wymazuje przeszłość byśmy mogli wolni iść dalej. Praktycznie oznacza to, że możemy prosić w tym względzie o:

  • oczyszczenie karmy
  • zdjęcie klątwy rodowej
  • zdjęcie klątwy rodzica (gdy w żalu i krzywdzie życzył by nas los doświadczył).

Jednocześnie ponieważ otwiera i zamyka wszystkie bramy, możemy także poprosić go o uwolnienie od traumy z przeszłości. Jeśli nie umiemy pogodzić się z przeszłością, jeśli wciąż  rozpamiętujemy doznane krzywdy, warto się zwrócić do Metatrona by pomógł nam zamknąć ten rozdział i otworzył nową piękną przyszłość.

Jest on również  pomocny, gdy zagubiliśmy sens życia i czujemy się noc nie warci. Gdy uważamy, ze świat (Bóg) się sprzysiągł aby nas ciężko doświadczać można zwrócić się do tego archanioła, by przywrócił nam wiarę i otworzył na łaski boże.

Zazwyczaj proszę go o coś własnymi słowami, wcześniej zapalając świeczkę (można białą, ale ja używam archanielskiej). 

Jest na tej świeczce imię archanioła w naszym języku i języku malachiańskim, przykładowa modlitwa i co dla mnie bardzo ważne jest dobrze zrobiona pod względem kolorów. Dodatkowym bonusem jest to, że jest zrobiona z naturalnych olejów roślinnych. Pali się bardzo długo, więc gaszę ją odcinając powietrze i mówiąc

 

„Teraz gaszę ten płomień, ale twój ogień astralny płonie wiecznie”.

 

To moje sposoby. Gdyby ktoś chciał nabyć dokładnie tą świece znajdzie ją https://www.cedrowewzgorza.pl/pl/p/Metatron-swieca-archanielska/121

 

 

To Cię również zainteresuje:

Dodaj komentarz